• y k
  • y k 2

YÖNETİM KADROMUZ

Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Dekan V.
Yrd.Doç.Dr. Tolga Yayalar
tolga.yayalar@bilkent.edu.tr

Müdür
Okşan Çelikten
ocelikten@bilkent.edu.tr

İlkokul Müdür Yardımcısı
Beytiye Tunçer
beytiye@bilkent.edu.tr

Ortaokul Müdür Yardımcısı
Dr. Filiz Bayrak
bayrak@bilkent.edu.tr

Müzik Bölümü Başkanı
Yrd.Doç.Dr.Tolga Yayalar
tolga.yayalar@bilkent.edu.tr

Piyano Anasanat Dalı Koordinatörü
Gamze Kırtıl
gamzek@bilkent.edu.tr

Keman Sanat Dalı Koordinatörü
Bahar Kutay
bkutay@bilkent.edu.tr

Viyola Sanat Dalı Koordinatörü
Ece Akyol
ecerdogan@hotmail.com

Viyolonsel Sanat Dalı Koordinatörü
Verda Çavuşoğlu
verdademirel@hotmail.com

Kontrbas Sanat Dalı Koordinatörü
Burak Noyan
bnoyan@bilkent.edu.tr

Klasik Gitar Anasanat Dalı Koordinatörü
Prof. Kağan Korad
korad@bilkent.edu.tr

Tahta Nefesli Sazlar Sanat Dalı Koordinatörü
Selen Akçora
selenakcora@yahoo.com 
akcoraselen@gmail.com

Bakır Nefesli Sazlar Sanat Dalı Koordinatörü
Cem Güngör
cemg@bilkent.edu.tr

Vurmalı Çalgılar Sanat Dalı Koordinatörü
Aydın Mecid
mecid@bilkent.edu.tr

Teori Sanat Dalı Koordinatörü
Yrd.Doç.Dr. Onur Türkmen
oturkmen@bilkent.edu.tr

Kompozisyon Sanat Dalı Koordinatörü
Yrd. Doç. Dr. Onur Türkmen
oturkmen@bilkent.edu.tr

Kulak Eğitimi ve Yardımcı Piyano Koordinatörü
Maria Nowotna
nowotna@bilkent.edu.tr